Jestem psychoterapeutą psychoanalitycznym.  W pracy terapeutycznej pomagam w odkrywaniu źródeł bólu psychicznego, tego, co zapomniane, niezauważane, nierozumiane w życiu psychicznym pacjenta. Posiadam również wieloletnie doświadczenie jako licencjonowany doradca zawodowy, w poradnictwie w zakresie planowania kariery zawodowej i prowadzenia warsztatów umiejętności psychospołecznych.


Uprawnienia psychoterapeutyczne zdobyłam w Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej w Poznaniu opartym o standardy Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swoje umiejętności zawodowe doskonaliłam w Szpitalu Klinicznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu na Oddziale Psychiatrycznym Dorosłych. Obecnie jestem związana z Fundacją „Przystań Nadziei”, gdzie prowadzę psychoterapię dla osób chorych na schizofrenię. Jestem członkiem  Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz członkiem Kujawsko-Pomorskiego Koła PTPP.


Swoją pracę z pacjentami poddaję stałej superwizji – nadzorowi merytorycznemu certyfikowanego psychoterapeuty psychoanalitycznego. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe m.in. uczestnicząc w grupie seminaryjnej. Pracuję zgodnie z wytycznymi Kodeksu Etycznego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. W relacji z pacjentem przede wszystkim kieruję się odpowiedzialnością i szacunkiem do drugiej osoby.